Спремете се за на плажа

Бидете препознатливи на плажа.
Освојте ги сите погледи ова лето со нов пар костим за капење и нови летни аксесоари.

Плаќањето е на 12 рати и рати без камата, а изборот е огромен!

Погледнете ги продажните места.

Име на продажно место Рати Бенефиција +
WOMAN’s SECRET 12 12 рати без камата
YAMAMAY 12  
OYSHO 12  
INTIMISSIMI 12  
CALZEDONIA 6  
TEZENIS 12  
LISCA 12  
SARA FASHION 12  
БОНАТИ-ФИОРЕ 12  
EXTREME INTIMO 12  
ESOTIQ 12  
ПЕНТИ 12