Дизајнирана гардероба на 12 рати без камата

Неодолива понуда во продажните места на City Fashion! Омилените дизајнирани парчиња достапни на 12 рати без камата само за членовите на Diners Club.

Истражете ја најновата колекција и освежете го вашиот изглед со модели за секоја пригода. Од секојдневен и шик, до софистициран и  елегантен изглед, пронајдете ги совршените парчиња што ќе го надополнат вашето модно патување.

 

Шопинг на 12 рати без камата e секогаш одлична идеја!

 

Акцијата важи до 31.05.2024 во сите продажни места на City Fashion.

Име на продажно место

Адреса

Рати

CITY FASHION SKOPJE CITY MALL

Љубљанска 4, кат 1

12 рати без камата

CITY FASHION WOMAN SKOPJE CITY MALL

Љубљанска 4, кат 1

12 рати без камата

CITY FASHION ГТЦ

Кеј 13 Ноември, приземје

12 рати без камата

CITY FASHION EAST GATE MALL

Беласица бр. 2, приземје

12 рати без камата

CITY FASHION WOMAN OUTLET

ТЦ Беверли Хилс, ниско приземје

12 рати без камата

CITY FASHION OUTLET

ТЦ Беверли Хилс, ниско приземје

12 рати без камата