Kупи си сè што ти недостасува за на одмор со Diners Club од SuperNOVA Store.

Плаќање на 12 рати и дополнителни 5% попуст на веќе намалените цени само за членовите на Diners Club.
Посети ја нивната продавница SuperNOVA-House of books&games на ул. Методија Шаторов Шарло во Аеродром или купувај онлајн https://www.supernovastore.mk/ со посебен промо код: SUPERDINERS5

Понудата трае од 18 до 24 јули 2022.

Попустот важи за нарачки од/над 1200 денари.