Добредојде Calzedonia Group!

Топло добредојде за Calzedonia Group во Diners Club Македонија. Одбери квалитетна, удобна и уникатно дизајнирана долна облека, пижами и хулахопки во продавниците на Calzedonia, Intimisimi и Tezenis и плаќај до 12 рати со твојата Diners Club картичка.
Посети ги нивните продажни салони во Skopje East Gate и Skopje City Mall.